Aktuality

Nový motor, nové výzvy


Po delší zimní přestávce, pro nás, kdy jsme se bohužel nemohli zúčastnit závodu ve Francii, se opět rozjel kolotoč Mistrovství Evropy v závodech do vrchu a my mohli ve čtvrtek ráno odjet do Rakouska, kde se konal druhý podnik ME v závodech do vrchu. Počasí nám letos ukázalo něco, co jsme ještě neviděli. Aby bylo každý den kolem 24°C, to nikdo z nás nečekal a rozhodně to bylo příjemnější, než klasický vítr a vlezlá zima.


Sezóna 2018 aneb my jsme "skoro" připraveni


Ahoj všichni, Velice nás těší zájem našich fanoušků a množících se dotazů na naší letošní sezónu v ME. Vše se odvíjí od poměrně složité úpravy našeho vozu. Naší snahou je, aby Petr disponoval tou nejvýkonnější technikou ve své kategorii a mohl útočit na nejvyšší příčky v absolutním pořadí ME. Bohužel, došlo ke zpoždění plánovaného harmonogramu prací u úpravce motorů LRM Motors a tudíž jsme nuceni vynechat první úvodní závod sezóny ve Francii, což nás velice mrzí, nicméně využijeme toho, že se nám podle pravidel tento výsledek nebude započítávat. Znamená to ovšem, že v následujících 5 závodech si nemůžeme dovolit žádný výpadek a musíme dosáhnout co nejlepších výsledků a bodového zisku.


Trénink na simulátoru v Žilině


Zdravíme všechny naše příznivce, Vzhledem k tomu, že naše auto je ještě pořád v Itálii těsně před dokončením úpravy motoru a my pokračujeme na ostatních přípravách vozu, byli jsme donuceni vynechat testování a úvodní závod MČR v Brně.